Hakkımızda

Ders Köşem Hakkında

DERS KÖŞEM EĞİTİM, YAYINCILIK VE BİLİŞİM HİZMETLERİ

Değerli Eğitimcilerimiz, Öğrencilerimiz, Velilerimiz;

Yenilenen eğitim programları ve değişen sınav sistemlerindeki gelişmelere paralel olarak kendi alanında uzman, güvenilir ve deneyimli geniş eğitim kadromuzun yoğun emekleriyle hazırlayıp, sizler için hayata geçirmiş olduğu 'derskosem.com Digital Eğitim Platformu'nu sunmaktan büyük sevinç ve gurur duyuyoruz.

DERS KÖŞEM EĞİTİM, YAYINCILIK VE BİLİŞİM HİZMETLERİ çatısı altında Eğitim, Formasyon, Yayıncılık, Teknik, Yazılım, Tasarım, Bilişim, Proje, AR-GE, Canlı Ders, Canlı Destek alanlarında, her biri kendi alanında uzman olan ekipleriyle, müfredat ve sınav sisteminde gerçekleşen tüm değişiklik ve düzenlemeleri çok yakından ve anlık olarak takip etmektedir. Bu süreçte hem ürünlerini hem de hizmet altyapısını hızla eşzamanlı olarak güncellemektedir. Tüm ürün ve dokümanlarını formasyon sahibi uzmanlarıyla, öğrencilerin yaş grupları, gelişim özellikleri ve “öğrenci-ebeveyn-eğitimci” ailesinin beklentilerini karşılayacak titizlikle hazırlamaktadır.

Düzenli şekilde ihtiyaç analizi yaparak:

  • Doğru argümanları,
  • Doğru zamanda,
  • Doğru yöntemlerle

çocuklarımızın hizmetine sunmaya son derece özen göstermektedir. Faaliyet alanında çok sevilen ve güvenilen bir marka olan DERS KÖŞEM EĞİTİM, YAYINCILIK VE BİLİŞİM HİZMETLERİ sizlere, daima modern yöntemlerle en iyisini sunmak adına heyecanını kaybetmeden çalışmaya adanmış bir vizyona sahiptir.

İçerik olarak DERS KÖŞEM YAYINLARI içerikleri kullanılmaktadır.

Türkiye’nin eğitimdeki yeni ve çağdaş tercihi www.derskosem.com Dijital Eğitim Platformu, kalıcı başarılara imza atmanız için 24 saat hizmetinizdedir. Yayınlarımızın, değerli öğrenci, öğretmen ve velilerimize büyük destek olacağı inancıyla başarılar diler sevgi ve saygılar sunarız.

DERS KÖŞEM YÖNETİMİ